onas-ico

O nas


Wykonujemy profesjonalne zabudowy balkonów, zabudowy tarasów i zabudowy loggi w najlepszym dostępnym obecnie systemie ramowym – systemie COPAL. System COPAL to przede wszystkim jakość – pod tym względem nie uznajemy żadnych kompromisów.

Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne profile i akcesoria systemu COPAL, dlatego nasze zabudowy cechuje wyjątkowa trwałość i łatwość użytkowania. Każda zabudowa balkonu objęta jest 36 miesięczną gwarancją! Świadczymy również wszelkie usługi serwisowe.

Kilkanaście lat doświadczeń oraz bogate portfolio realizacji sprawiają, ze nie ma dla nas balkonu, tarasu czy loggi, którego nie będziemy w stanie zabudować. Profesjonalna i szybka zabudowa balkonu, zabudowa tarasu czy zabudowa loggi to nasza specjalność.

Masz wątpliwości lub pytanie? Zastanawiasz się, czy możliwa jest zabudowa balkonu według Twojego pomysłu? A może potrzebujesz zabudować balkon w tradycyjny sposób, ale nie wiesz jak się to odbywa i ile kosztuje?

Skontaktuj się z Nami, a postaramy się wszystko wytłumaczyć i przedstawić w przystępny sposób. Nie boimy się żadnego wyzwania, dlatego odpowiemy na każde zapytanie.


O nas - zabudowa i szklenie balkonów


 

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na BEZPŁATNY pomiar balkonu tel.kom.: 660 – 805 – 405 e-mail: info@balkony-zabudowa.pl BALKONY Paweł Szczepański ul. Szobera 2/27, 01-318 Warszawa NIP: 113-232-88-50, REGON: 142277007

yt